Pravidla pro přepravu

Tato pravidla jsou platná od 6.10.2022

Dojezd

DOJEZD PO LONDÝNĚ NA KONKRÉTNÍ ADRESU (uvnitř M25): je již v základní ceně za zvíře. Při stěhování je to jednorázově £30.
PŘI STĚHOVÁNÍ MUSÍTE MÍT POMOCNOU RUKU (NA OBOU ADRESÁCH)
Doručujeme a vyzvedáváme pouze do/z místa Vašeho bydliště (nebo pevné adresy).

Rezervace a záloha

REZERVACE NA JAKOUKOLI CESTU – NEJPOZDĚJI 14 DNÍ PŘED ODJEZDEM
ZÁLOHY A PLATBY NEJSOU VRATNÉ !!!
NEJSME ZODPOVĚDNÍ ZA SPRÁVNÉ VYPLNĚNÍ ZVÍŘECÍCH CESTOVNÍCH DOKUMENTŮ. POUZE PORÁDÍME, POMŮŽEME – POUZE PRO PLATÍCÍ KLIENTY.
Potřebujete poradit?
Pokud máte další otázky týkající se Vaší cesty, navštivte sekci FAQ nebo nás přímo kontaktujte.

CZ➜GB:

Vyzvednutí před cestou CZ➜GB
Vyzvednutí Vašeho zvířete nebo stěhování je možné prakticky kdekoliv po domluvě. Je-li to příliš na východě nebo na jihu, vyzvedáváme zvířátka nebo stěhování den před odjezdem. Zvířátka i náklad jsou pak na noc u nás doma v bezpečí a s výběhem na zahradě. Žádné oficiální zastávky nemáme. Jezdíme pouze door-to-door.
Vyzvednutí v průběhu cesty směrem CZ➜GB
Vyzvednutí Vašeho zvířete nebo stěhování je možné prakticky kdekoliv po domluvě. Žádné oficiální zastávky nemáme. Jezdíme pouze door-to-door.
Vyložení po příjezdu do Británie
Jakékoliv destinace v Anglii, Walesu a Skotsku jsou po domluvě a příplatku možné. Nezapomínejte ale, prosím, že Vaše zvíře nejede ve voze samo a že tuto službu poptává každý. Nebude tedy zákonitě doma jako “první”. Žádné oficiální zastávky nemáme. Jezdíme pouze door-to-door.

GB➜CZ

Vyzvednutí před odjezdem GB➜CZ
Vyzvednutí Vašeho zvířete nebo stěhování je možné prakticky kdekoliv po domluvě. Žádné oficiální zastávky nemáme. Jezdíme pouze door-to-door.
Vyložení po příjezdu do ČR
Vyzvednutí Vašeho zvířete nebo stěhování je možné prakticky kdekoliv po domluvě. Žádné oficiální zastávky nemáme. Jezdíme pouze door-to-door.

OD ROKU 2022 JE NAŠÍ NOVOU DESTINACÍ V NEDĚLI PO PŘÍJEZDU Z BRITÁNIE PRAHA 15 - KDE CLÍME OBSAH VOZIDLA. V PRAZE TEDY MUSÍME PŘESPAT (V HOTELU I SE ZVÍŘÁTKY) A V PONDĚLÍ RÁNO CLÍME (CELNICE NEMÁ O VÍKENDU OTEVŘENO). NÁSLEDNĚ TAKTÉŽ V PONDĚLÍ IHNED PO VYCLENÍ ROZVÁŽÍME PO ČR A SR. 

Přeprava zvířat

CENA ZA ZVÍŘE (pes, kočka, fretka) ZÁKLADNÍ CENA: £280 (v této ceně je zahrnutý poplatek za dojezd po celém vnitřním okruhu Londýna, tedy dálnice M25)

Když posíláte pejska

Umyjte jej před cestou. 
Pejsky, prosím, vykartáčujte.
Pošlete s ním obojek, vodítko, pas, jeho vlastní deku nebo pelíšek (další věci, jako například granule atd. jsou zpoplatněny £1/kg)
Den před cestou a v den cesty psa nakrmte jen trochou granulí (masa) a vodou (hlavně štěňata)
Granule, vodu a misky máme (pokud má Vaše zvíře dietu, samozřejmě s ním pošlete i speciální stravu)
Pejsky i kočky před nástupem vyvenčete.
Pokud posíláte se zvířetem tašku, krabici, klec nebo cokoliv jiného, popište vše jménem a adresou a nechte otevřené pro kontrolu. 

Pravidla balení nákladu

Jak zabalit náklad
Přepravované věci musí být pořádně zabalené
Nejlépe zabalte náklad do trojitého kartonu
Řádně oblepte lepicí páskou po všech spojích a uvnitř vycpěte, abyste zamezili pohybu věcí
Balíky popište jménem, adresou a telefonním číslem příjemce i odesílatele (případně místo vykládky, není-li shodné s adresou příjemce)
Věci, které nebudou zabaleny řádně zabaleny, převezeme také, ale nebudeme ručit za jejich bezpečný převoz (ovšem uděláme vše, co je v našich silách)
Skleněné a křehké věci, elektronika atp. musí být zabalené s extra péčí a označením (není za ně brána žádná zodpovědnost)

*** NÁBYTEK a JÍZDNÍ KOLA NEPŘEVÁŽÍME !!! ***

*** KVĚTINY NEJSOU V PŘEPRAVĚ POVOLENY (DIREKTIVA EU) ***

*** NÁBYTEK A JÍZDNÍ KOLA PŘEVEZEME POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SI U NÁS OBJEDNÁTE CELOVOZOVOU PŘEPRAVU (od £1.480) nebo CELÝ PŘÍVĚS (od £980) ***