Pravidla pro přepravu

Tato pravidla jsou platná od 22. 11. 2021

Dojezd

DOJEZD PO LONDÝNĚ NA KONKRÉTNÍ ADRESU (uvnitř M25): £30
PŘI STĚHOVÁNÍ MUSÍTE MÍT POMOCNOU RUKU (NA OBOU ADRESÁCH)
Doručujeme a vyzvedáváme pouze do/z místa Vašeho bydliště (nebo pevné adresy).

Rezervace a záloha

REZERVACE NA JAKOUKOLI CESTU – NEJPOZDĚJI 7 DNÍ PŘED ODJEZDEM
ZÁLOHY A PLATBY NEJSOU VRATNÉ!!!
NEJSME ZODPOVĚDNÍ ZA SPRÁVNÉ VYPLNĚNÍ ZVÍŘECÍCH CESTOVNÍCH DOKUMENTŮ. POUZE PORÁDÍME, POMŮŽEME – POUZE PRO PLATÍCÍ KLIENTY.
Potřebujete poradit?
Pokud máte další otázky týkající se Vaší cesty, navštivte sekci FAQ nebo nás přímo kontaktujte.

TRASA CZ➜UK: OLOMOUC HL.N., BRNO ÚAN ZVONAŘKA, PRAHA HL.N. – UK

Vyzvednutí před naší plánovanou trasou CZ➜UK
V případě cesty z ČR do UK je trasa: Olomouc hl.n., Brno ÚAN Zvonařka, Praha hl.n. – UK. Pokud se s námi dopředu domluvíte, že chcete vyzvednout sebe nebo Vaše zvíře v destinaci “před Olomoucí”, což je první zastávka, je to samozřejmě možné. Ať už se jedná o východní část České republiky, Slovensko nebo jiné země ve východním bloku, po domluvě a vyměření příplatku za ujeté kilometry toto rádi zprostředkujeme. TRASY JSOU ORIENTAČNÍ.
Vyzvednutí v průběhu naší plánované trasy směrem CZ➜UK
V případě cesty z ČR do UK je obvyklá (ale ne zaručená) trasa: Olomouc hl.n., Brno ÚAN Zvonařka, Praha hl.n. – UK. Ne vždy ale musíme jet tuto trasu a po domluvě je obvykle možné vyzvednout či vyložit i na jiných místech. Stačí se zeptat. TRASY JSOU ORIENTAČNÍ.
Vyložení po skončení naší plánované trasy v UK
V případě cesty z ČR do UK je trasa obvykle (ale ne zaručeně): Olomouc hl.n., Brno ÚAN Zvonařka, Praha hl.n. – UK. Všechny destinace ve vnitřním okruhu kolem Londýna dálnice M25 jsou zpoplatněny pevnou sazbou £30. Stačí se nejpozději 7 dní před odjezdem z ČR o toto přihlásit.
Další destinace v UK jsou po domluvě a příplatku samozřejmě také možné. Nezapomínejte ale, že Vaše zvíře nejede v minibuse samo, a tuto službu poptává téměř každý. Nebude tedy zákonitě doma jako “první”. Také můžeme zajistit rozvoz po UK třetí stranou (externím šoférem), toto je třeba také konzultovat s dostatečným předstihem. TRASY JSOU ORIENTAČNÍ.

trasa UK➜CZ: UK, Praha hl.n., Brno ÚAN Zvonařka, Olomouc hl.n.

Vyzvednutí před naší plánovanou trasou UK➜CZ
V případě cesty z UK do ČR je trasa: UK, Praha hl.n., Brno ÚAN Zvonařka, Olomouc hl.n. NAKLÁDÁNÍ VAŠICH ZVÍŘAT NEBO STĚHOVÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE U VÁS DOMA. Anglie, Skotsko, Wales. Ceny se opět odvíjejí od ujetých kilometrů. Prosíme o individuální kontakt. TRASY JSOU ORIENTAČNÍ.
Vyložení po skončení naší plánované trasy UK→CZ
Po příjezdu do Olomouce na Hlavní nádraží nabízíme opět dle domluvy a příplatku „rozvoz“ po východní části České republiky a Slovenska, případně dalších zemí východního bloku. Stačí se nejpozději 7 dní před odjezdem z UK o toto přihlásit (tzn. 12 dní před odjezdem z ČR). Obvykle je možný i rozvoz po ČR, prosíme o individuální poptávku. Snažíme se vyhovět všem, jak ale asi víte, ne vždy je to možné. TRASY JSOU ORIENTAČNÍ.

Přeprava zvířat

CENA ZA ZVÍŘE (pes, kočka, fretka) ZÁKLADNÍ CENA: £260
JE-LI VAŠE ZVÍŘE NEKLIDNÉ (HLASITÉ) – ZAJISTĚTE SI VČAS U SVÉHO VETERINÁŘE UKLIDŇUJÍCÍ LÉKY!

Když posíláte pejska

Umyjte jej před cestou. 
Pejsky, prosím, vykartáčujte.
Pošlete s ním obojek, vodítko, pas, jeho vlastní deku nebo pelíšek (další věci, jako například granule atd. jsou zpoplatněny £1/kg)
Den před cestou a v den cesty psa nakrmte jen trochou granulí (masa) a vodou (hlavně štěňata)
Granule, vodu a misky máme (pokud má Vaše zvíře dietu, samozřejmě s ním pošlete i speciální stravu)
Pejsky i kočky před nástupem vyvenčete.
Pokud posíláte se zvířetem tašku, krabici, klec nebo cokoliv jiného, popište vše jménem a adresou a nechte otevřené pro kontrolu. 

Pravidla balení nákladu

Jak zabalit náklad
Přepravované věci musí být pořádně zabalené
Nejlépe zabalte náklad do trojitého kartonu
Řádně oblepte lepicí páskou po všech spojích a uvnitř vycpěte, abyste zamezili pohybu věcí
Balík popište jménem, adresou a telefonním číslem příjemce i odesílatele (případně místo vykládky, není-li shodné s adresou příjemce)
Věci, které nebudou zabaleny řádně zabaleny, převezeme také, ale nebudeme ručit za jejich bezpečný převoz (ale uděláme vše, co je v našich silách)
Květiny, skleněné a křehké věci, elektronika atp. musí být zabalené s extra péčí a označením (není za ně brána žádná zodpovědnost)

*** NÁBYTEK a JÍZDNÍ KOLA NEPŘEVÁŽÍME !!! ***

*** NÁBYTEK A JÍZDNÍ KOLA PŘEVEZEME POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SI U NÁS OBJEDNÁTE CELOVOZOVOU PŘEPRAVU (od £1.320) nebo CELÝ PŘÍVĚS (od £980) ***